Leden

Aikido
Aikido Stichting Arnhem 'Jiki Shin Kan'
Info@aikido-arnhem-jsk.nl
www.aikido-arnhem-jsk.nl

American Football
Arnhem Falcons
Info@arnhemfalcons.nl
www.arnhemfalcons.nl

Atletiek
Argus
D.zwikker@hccnet.nl

Ciko ’66 
Info@ciko66.nl  
www.ciko66.nl

Badminton
BECA 2000
Secretariaat@beca2000.nl
www.beca2000.nl

BC Ellaar
A.tenbroeke@hetnet.nl
www.bcellaar.nl

Badminton Groep Zuid
Info@bgz-arnhem.nl
www.bgz-arnhem.nl

BC GOVA
Info@bcgova.nl
www.bcgova.nl

Basketbal
Arnhem Eagles
Info@arnhemeagles.nl
www.arnhemeagles.nl

Blue Flubbers
Info@pcts.nl

Boksen
B.V. Muscular Arnhem
Muscular@alice.nl
www.muscular-arnhem.nl

Bully's Gym Arnhem
Info@bullysgym.nl
www.bullysgym.nl

Omar Gym
www.omargym.nl

Budo
Budo Sport Arnhem
Info@budosportarnhem.nl
www.budosportarnhem.nl

Budo Stichting Arnhem
F.Bosvelt@chello.nl
www.budostichtingarnhem.dds.nl

Sportschool Kreijtz 
H.Kreijtz@chello.nl  
www.sportschoolkreijtz.nl

Dammen
Damclub CTD Arnhem 
Secretaris@damclubctd.nl
www.damclubctd.nl

Duivensport
P.V. De Luchtbode

Fitness
Curves Arnhem 
Arnhem@curves.nl
www.curvesarnhem.nl

Fitness & Health Center Rijkerswoerd
Info@fhc-rijkerswoerd.nl
www.fhc-rijkerswoerd.nl

Fit 4 You
Contact@fit-4you.nl
www.fit-4you.nl

Golf
Rosendaelsche Golfclub
Info@rosendaelsche.nl
www.rosendaelsche.nl

Gymnastiek
A.C.G.V.
Info@acgv.nl
www.acgv.nl

AAC 1899
Aacturnen@hotmail.com
www.aac1899.com

Handbal
DFS Arnhem
info@dfsarnhem.nl
www.dfsarnhem.nl

ESCA Handbal 
Info@escahandbal.nl
www.escahandbal.nl

U.D.I. 1896
Udi1896@hotmail.com
www.udi1896.nl

Handboogschieten 
ABC Taxus
Abctaxus@online.nl
www.abctaxus.nl 

Hengelsport
H.V. De Serpeling
Secretariaat-serpeling@planet.nl
www.hvdeserpeling.nl

Hockey
HCM Arnhem  
Secretaris@hcmarnhem.nl
www.hcmarnhem.nl 

Upward AMHC
Info@upward.nl
www.upward.nl

AHC Velp
Ahc@ahcvelp.nl
www.ahcvelp.nl

Honkbal
ESCA Arnhem Rhinos
Info@arnhemrhinos.nl                                                                                 www.arnhemrhinos.nl

Gehandicaptensport
Arnhemse Antilope Vereniging 
Info@arnhemseantilope.nl
www.arnhemseantilope.nl

ISVA 
Info@isva.nl
www.isva.nl

Jeu de Boules 
EJBA
Ajhleenders@kpnplanet.nl
www.ejba.nl 

Kendo
Kendo Kai Higashi
info@kendokai-higashi.nl
www.kendokai-higashi.nl

Kickboksen
Fred Royers Fight & Power Center 
Royers@xs4all.nl
www.kickboxingarnhem.nl

Klootschieten
AKV Gelre
Mjmijkhout@hetnet.nl

Korfbal
E.K.C.A. Impact Personeel 
Info@ekca.nl
www.ekca.nl

Oost Arnhem
Secretaris@oost-arnhem.nl
www.oost-arnhem.nl

Krachtsport
AKSV Sandow 
AKSV.Sandow@chello.nl
www.peterthuis.nl/sandow

Motorsport
MC Arnhem
Mijnmotorclub@upcmail.nl
www.mijnmotorclub.nl

Luchtvaart
Arnhemse Luchtvaart Club
Alc.secretaris@gmail.com
www.arnhemseluchtvaartclub.nl
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Omnivereniging
Omnivereniging ESCA
W.de.boode@esca-vkh.nl
www.esca-omni.nl

Onderwatersport
Duikteam Merou
Info@merou.nl
www.merou.nl 

O.W.S.V. Gelre-Sub
Secretaris@gelresub.nl
www.gelre-sub.nl

Oosterse sport
Sankaku Sportschool
info@aikidoarnhem.nl
www.aikidoarnhem.nl

Ontspanning
RSVV
Ronvanderveer@hotmail.com
www.rsvv.nl 

A.P.N.S.A. 
Hansvandepol@planet.nl
www.everyoneweb.com/apnsa

Roei & zeilsport
R & ZV Jason 
Info@jasonroeien.nl
www.jasonroeien.nl

Roller Derby
Arnhem Fallen Angels
info@arnhemfallenangels.nl
www.arnhemfallenangels.nl                                                                                                   

Rugby
ARC The Pigs
Info@thepigs.nl
www.thepigs.nl

Schaatsen
A.IJ.C. Thialf 
Info@aijcthialf.nl
www.aijcthialf.nl

Schaken
ASV
R.wille@planet.nl
www.asv-schaken.nl

De Sleutelzet 
Schaakvereniging@desleutelzet.nl 
www.desleutelzet.nl 

SV De Toren 
secretaris@schaakverenigingdetoren.nl
www.schaakverenigingdetoren.nl 

Schermen
ASV Scaramouche
Info@scaramouche.nl
www.scaramouche.nl

Schieten
ASV De Roos
www.asvderoos.nl

Tafeltennis 
TIAN
ttvtian@gmail.com
www.ttv-tian.nl

ATTV De Treffers 
Secretaris@treffers-arnhem.nl
www.treffers-arnhem.nl  

Tennis
T.V. Elden
Secretaris@tvelden.nl
www.tvelden.nl 

ATC De Groene Kamer
Secretaris@atcdegroenekamer.nl
www.atcdegroenekamer.nl

ALTB
Leden@altb.nl
www.altb.nl

T.V. De Hoogkamp 
Secretaris@tvdehoogkamp.nl
www.tvdehoogkamp.nl

T.V. Malburgen
Secretaris@tvmalburgen.nl 
www.tvmalburgen.nl

Tennisvereniging Presikhaaf 
Informatie@tvpresikhaaf.nl
www.tvpresikhaaf.nl

T.V. Schaarsbergen
Fam.weise@planet.nl
www.tvschaarsbergen.nl

Triathlon
Triathlon Vereniging Arnhem
Info@triathlonarnhem.nl
www.triathlonarnhem.nl 

Trimmen
Trimclub Hartelust
Pmk.willemsen@hetnet.nl
www.trimclubhartelust.nl

Twirling
The City Stars 
The_citystars@hotmail.com
www.the-citystars.nl

Vechtsport                                                                                                                Equilibrium Combat Tang Soo Do
Info@combattsd.nl
www.combattsd.nl 
                                                                                                                                   Verdediging
Tanoshimi

Stichting Bushi Arnhem
Info@bushiarnhem.nl
www.bushiarnhem.nl

Sportschool Milder
Sportschoolmilder@gmail.com
www.sportschoolmilder.nl 

Voetbal
VV Arnhemia
Info@vvarnhemia.nl
www.vvarnhemia.nl

V.V. Arnhemse Boys 
Info@arnhemseboys.nl
www.arnhemseboys.nl

AZ 2000  
Info@az2000.nl
www.az2000.nl 

V.V. Eldenia 
Info@eldenia.nl
www.eldenia.nl 

V.V. Elsweide
Info@elsweide.nl
www.elsweide.nl

ESA 
info@esa-rijkerswoerd.nl
www.esa-rijkerswoerd.nl

ESCA Voetbal 
Secretariaat.esca-voetbal@live.nl
www.escavoetbal.nl

MASV
Secretaris@masv-arnhem.nl/p.moors8@chello.nl
www.masv-arnhem.nl

S.V. De Paasberg
Info@svdepaasberg.nl
www.svdepaasberg.nl 

SML
Info@smlvoetbal.nl
www.smlarnhem.nl

VDZ
Bestuur@vdz-arnhem.nl
www.vdz-arnhem.nl 


Volleybal
Agilitas
Secretariaat@agilitasvolleybal.nl
www.agilitasvolleybal.nl 

S.V. Arma
Info@sv-arma.nl
www.sv-arma.nl 

Arvevo
Secretaris@arvevo-volleybal.nl
www.arvevo-volleybal.nl

Volvera
Secretaris@volvera.nl
www.volvera.nl

Wielersport
WV Reto
Secretaris@reto-arnhem.nl
www.reto-arnhem.nl

Zwemmen
Arnhemsche Reddingsbrigade 
Secretaris@arnhemse-reddingsbrigade.nl
www.arnhemse-reddingsbrigade.nl 

ESCA Zwemmen 
Info@esca-zwemmen.nl
www.esca-zwemmen.nl  

OSV Hippocampus
Secretaris@osv-hippocampus.nl
www.osv-hippocampus.nl 

AZ & PC Neptunus 
Info@neptunus-arnhem.nl
www.neptunus-arnhem.nl  

De Arnhemse Watervrienden
Secretaresse@watervrienden.nl
www.watervrienden.nl  

Bijzondere leden
Scheidsrechtervereniging Arnhem en Omstreken 
Secretaris@covsarnhem.nl
www.covsarnhem.nl

Arnhemse Voetbal Federatie
Info@arnhemsevoetbalfederatie.nl
www.arnhemsevoetbalfederatie.nl